Uzticama kolēģu draudzība - draugi darbā, ir viena no dzīves lielākajām vērtībām un svētībām

Uzticama kolēģu draudzība - draugi darbā, ir viena no dzīves lielākajām vērtībām un svētībām

Ne jau visiem darba kolektīvā ir iespēja un privilēģija sadzīvot ar saviem kolēģiem, tāpēc kolēģu draudzība nav tik izplatīta un bieža, kā tam vajadzētu būt. Ja jūs domājat, ka jokošana un tērzēšana ar kolēģiem pusdienu pārtraukumā nav nekas vairāk kā patīkama laika pavadīšana birojā, jums vajadzētu pārdomāt. Ja darbā ir kāds kolēģis-draugs, kurš atvieglo prasīgo un sarežģīto darba dienas gaitu un pienākumus, un ar kuru pusdienu pārtraukuma laikā jūs varat jauki izzrunāties vai padalīties jokos, šāda veida draudzība ir viena no dzīves lielākajām vērtībām un svētībām.

Septiņi iemesli, kāpēc tas tā ir:
1. Ja darbā pastāv kolēģu draudzība, darbs vairs nešķiet tik garlaicīgs.

Jā, ja strādājot katru dienu jāievēro viena un tā pati rutīna, darba ikdiena var kļūt diezgan garlaicīga. Bet, ja jums darbā ir pārsteidzoši lieliski draugi, ar kuriem jūs variet dalīties jokos un smieklīgos atgadījumos, kad vien vēlaties, darbs nekad nav garlaicīgs. Ta vietā, darba dienas kļūst jautras un aizraujošas un ir patīkami pavadīts laiks.

2. Jums nekad nav jābūt vienam pašam kafijas vai pusdienu pārtraukumā.

Patiesa un uzticama drauga klātbūtne darbā nozīmē to, ka jums vienmēr būs kāds, ar kuru var iedzert tasi tējas vai kafiju, vai vienkārši ieēst kādus salātus, vai nosvinet savu vai draugu dzimšanas dienu ar tortīti. Ak, un pats svarīgākais, jums nevajadzētu aizmirst svētāko rituālu - malkojot tasi tējas, kafijas vai ko citu un patenkot par savu priekšnieku vai kādu slavenu cilvēku.

3. Jūs zināt, ka jūsu draugi darbā jūs mīl un par jums rūpējas.

Jūs varat dalīties savās rūpēs un problēmās, tad kad jums tas ir nepieciešams, jo viņi jums vienmēr atrodas blakus vai ir jūsu tuvumā. Kā arī, ja darbā esiet pārslogoti ar jauniem uzdevumiem un pienākumiem, vai vienkārši vēlaties pasūdzēties par savu priekšnieku, viņi vienmēr ir tuvumā. Vai arī, kad jums ir nepieciešams kāds, kas tikai jūs uzklausītu.

4. Darba draugi labāk izprot jūsu problēmas un saptrot jūsu neapmierinātību.

Ja vēlaties pasūdzēties par savu priekšnieku savai ģimenei vai draugiem, dažreiz tas ir grūti un tas neizdodas, jo viņu tur nav un viņi nezina jūsu darba gaitas un kas tieši jums tur notiek. Bet, jūsu darba draugi izprot jūsu raizes un neapmierinātību darbā. Viņi saprot, kādi darba pienākumi jūs kaitina, un kādi darba pienākumi jums liek justies nervozam. Kā arī viņi saprot, kādus darba pienākumus jums ir grūti paveikt. Un pats galvenais ir tas, kad viņi zina, ko un kad teikt, lai jūs uzmundrinātu, kad jūs skilti jūtieties un neesiet labā garastāvoklī. Viņi centīsies uzlabot jūsu garastāvokli dodot labus un gudrus padomus, kā tikt galā ar jūsu neapmierinātību un problēmām.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk