Desmit iemesli, kāpēc vīrieši zaudē interesi par sievietēm

Desmit iemesli, kāpēc vīrieši zaudē interesi par sievietēm

Sievietes bieži saskarās ar problēmu – vīriešiem kļūst garlaicīgi viņu klātbūtnē. Izlasiet šos iemeslus, kāpēc vīrieši zaudē interesi par savu sievieti, un iespējams, izvairīsieties no attiecību saraušanas.

Liekais svars

Izklausās briesmīgi, bet tas tiešām tā ir. Ja vīrietis saprot, ka viņa sieviete netaisās savest kārtībā savu augumu, visticamāk, viņš zaudēs interesi par savu otro pusīti. Taču, ja sieviete sekos sev, viņa jutīsies pārliecinātāka par sevi, nerunājot jau par veselību un viegluma sajūtu.

Pārlieku liela pļāpība

Vīriešiem nepatīk sievietes, kuras nesaprot, kad vajag apstāties. Un nelaime ir tā, ka dažas sievietes vienkārši nesaprot, ka runā pārāk daudz. Nepārtraukta dominēšana sarunas laikā nevienam nepatīk. Tāpēc sekojiet, lai jūsu monologs nebūtu garāks par 30 sekundēm.

Humora sajūtas trūkums

Vīriešiem patīk, ja jūs smejaties par viņu jokiem. Un ir skaidrs, ka vīriešu un sieviešu humora izjūta atšķiras. Taču nevajag visu uztvert nopietni, ja plānojat attiecības turpināt.

Garlaicība attiecībās

Ja jums nav ko teikt, ja kautrējaties vai nervozējat, tad ņemiet vērā: ja klusēsiet un tikai raustīsiet plecus, vīrietis padomās, ka jums nav ko atbildēt. Protams, pastāv iespēja, ka esat ļoti kautrīga būtne, taču pacentieties attīstīt savu valodu, vairāk lasiet grāmatas, skatieties interesantas filmas. Un ar laiku jutīsiet, ka varat būt interesants sarunu biedrs.

Pārlieku liels feminisms

Dažas sievietes pārāk cenšas izrādīt savu spēku un neatkarību. Neviens jau nenoliedz: vīriešu un sieviešu tiesības mūsdienās ir vienādas. Bet vīrietis vienmēr centīsies savā sievietē saskatīt sievišķo, maigo un jūtīgo. Un tās, kuras cenšas kļūt “vienlīdzīgas” ar vīrieti, sliktākajā gadījumā zaudēs visas savas sievišķīgās priekšrocības.

Bijušo attiecību ietekme

Nekad nevajag salīdzināt bijušos ar tagadējo. Ne vīriešiem, ne sievietēm tas nepatīk. Un kaut kādu iemeslu dēļ taču esat izšķīrusies ar savu bijušo. Nevajag celt augšā pagātni. Dzīvojiet un izbaudiet tagadni.

Romantikas trūkums

Lai cik tas dīvaini neliktos, taču arī sievietēm dažreiz trūkst vēlme būt romantiskām. Daudzām nepatīk sadoties rokās ar savu vīrieti, sēdēt kino pēdējā rindā, vai mīļi muļķoties. Taču nevajadzētu traucēt vīrietim vēlēties pārsteigt savu sievieti ar kaut ko romantisku, dāvināt ziedus vai vienkārši vest pastaigās mēnesnīcas gaismā.

Neatlaidīgi centieni viņu izmainīt

Nevajag uzspiest vīrietim savus uzskatus un ideālus un censties viņu “ierāmēt” tajos. Atcerieties, viņš ir pieaudzis cilvēks, izveidojies kā personība ar savu raksturu un ieradumiem. Ja tomēr vēlaties viņā kaut ko mainīt, tas jādara maigi, neuzbāzīgi, izmantojot savu sievišķīgo viltību. Jo noturīgas attiecības jāveido balstoties un savstarpēju cieņu un pacietību.

Pārlieku lielas rūpes

Vīrieši necieš pārāk lielu kontroli un uzmācību. Rūpēties par viņu – tas ir labi, taču neaizmirstiet, ka arī viņam vajag savu personīgo telpu un laiku. Ja ievērosiet mērenību, vīrietis pats gribēs būt jums tuvāk.

Sieviete – skaistuma salons

Visiem vīriešiem patīk koptas sievietes, tašu nevajag pārspīlēt. Vīrietis nesapratīs, kāpēc tādu pašu frizūru nevar uztaisīt mājas apstākļos, un drīz vien viņu sāks kaitināt sarunas par skaistuma kopšanu. Vīriešiem nekas nav pret skaistuma saloniem, taču vairāk viņi mīl sievietes, kas veic visādas skaistuma procedūras savā vannas istabā, bet aiz aizvērtām durvīm.

Vēlies saņemt paziņojumus par noderīgo un interesanto?


Raksti par tēmām

Veselība

Veselība

Lasīt vairāk
Uzturs un diētas

Uzturs un diētas

Lasīt vairāk
Receptes

Receptes

Lasīt vairāk
Skaistumkopšana

Skaistumkopšana

Lasīt vairāk
Ģimene un attiecības

Ģimene un attiecības

Lasīt vairāk
Interesanti

Interesanti

Lasīt vairāk
Grūtniecība

Grūtniecība

Lasīt vairāk